1. Anasayfa
 2. Oyun

FC23 ve FC24 Link2EA Hatası – 3 ADIMDA [ÇÖZÜMÜ]

FC23 ve FC24 Link2EA Hatası – 3 ADIMDA [ÇÖZÜMÜ]
0

FC23 ve FC24 Link2EA hatası alanlar için bu hatayı çok kolay bir şekilde nasıl çözebileceklerinden bahsettik. Bu işlem sayesinde oyun keyfiniz yarıda kalmayacak ve FC23, FC24 keyfini çıkarabileceksiniz.

FC eski adıyla FİFA oynarken daha doğrusu oynamaya çalışırken karşımıza çıkan bu hata tüm oyun keyfimizi kaçırmaktadır. Oyununuz orijinal olmasına rağmen bu hatayı alıyorsanız bu yazımızda sizlere nasıl çözebileceğinizden bahsettik. Link2EA genelde FC24 oyununda karşımıza çıkan bir hata ancak FC23 oyununda bu hatayı alanlar aynı adımları uygulayabilirler. Peki çözümü nedir ?

FC23 ve FC24 Link2EA Hatası - 3 ADIMDA [ÇÖZÜMÜ] - link2ea

Link2EA Hatası Nasıl Çözülür ?

Link2EA hatası çözümü için bir kaç yol bulunmaktadır. Aşağıdaki başlıklarda sizlere madde madde bu hatayı nasıl çözebileceğinizi gösterdik. Bu adımları sırasıyla deneyerek  bu hatadan kurtulabilirsiniz.

1C++ Yeniden Dağıtılabilir Sürümü Kurun

Bu hatayı çözmek için uygulayabileceğiniz ilk adım C++ yeniden dağıtılabilir sürümü kurmak. Eğer bilgisayarınızda daha önceden kuruluysa kaldırın ve temiz bir kurulum yapın

Bunun için ;

 • Denetim masası
 • Programlar
 • Programlar ve Özellikler
 • ve sonrada C++ Redistributable bulup kaldırın

Daha sonra buradaki linkten indirerek kurulum işlemini tekrar yapın. Kurulum işlemini tamamladıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın

2EA App Yükleyin

Link2EA hatasının bir nedeni de EA App‘in bilgisayarınızda yüklü olmamasıdır. Eğer bilgisayarınızda yüklüyse Programlar bölümünden kaldırın ve buradaki linkten en son sürüm EA App‘i indirerek tekrardan kurun. Kurulum tmamlandıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın

3Antivirüsü Devre Dışı Bırakın

Link2EA hatası alıyorsanız bunun bir  sebebi de kullandığınız antivirüs veya VPN uygulamalarının EA App sunucuları iletişim kurmasını engellemesi olabilir. Bunun için kullanmış olduğunuz antivirüsünüzü kaldırarak veya geçici olarak devre dışı bırak yaparak sorunun çözmeyi deneyebilirsiniz.


Bunun dışında kafanıza takılan soru ve sorunlar varsa forum bölümümüzü kullanabilir veya yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Link2EA Hatası Nedir ?

Link2EA hatası genelde oyun ile ilgili yardımcı dosyaların (EA App) eksik olmasından kaynaklanmaktadır.

Link2EA Nasıl Çözülür ?

Yukarıdaki adımları deneyerek bu sorunu çok kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir